Práca v Rakúsku – to je splnený sen i jedinečné platové ohodnotenie. Pokiaľ aj vy rozmýšľate o práci v zahraničí, ktorá vám poskytne skvelé platové ohodnotenie v príjemnom pracovnom prostredí, ste na správnom mieste. Pomôžeme vám nájsť prácu na mieru s ubytovaním i stravovaním.

Práca v Rakúsku, s ktorou budete spokojní

Práca v Rakúsku ponúka atraktívne platové ohodnotenie v atraktívnom prostredí, ale i kariérny rast, získanie nových skúseností či vylepšenie tých vašich, ako i nadobudnutie potrebnej pracovnej praxe. Práca v Rakúsku v oblasti gastro zahŕňa najčastejšie pozície ako kuchár, čašník, čašníčka či chyžná alebo recepčný a recepčná v hoteloch, moteloch, ubytovacích zariadeniach či reštauráciách. Základom je chuť do práce a motivácia. Pokiaľ spĺňate tieto predpoklady, spokojnosť vášho budúceho zamestnávateľa počas práce v Rakúsku, ako i jedinečné platové ohodnotenie a kariérny rast či možnosť získania dlhodobého pracovného kontraktu na seba nenechajú čakať. Práca v Rakúsku bez znalosti nemeckého jazyka je taktiež možná, stačí nás kontaktovať. je tiež možná, stačí nás kontaktovať.

práca v Rakúsku

Splňte si vaše sny s prácou v Rakúsku

prácou v Rakúsku sa vám otvárajú nové možnosti a či už by ste radi vycestovali za prácou dlhodobo alebo sezónne, radi vám s vašim hľadaním pomôžeme. Spolupracujeme s viacerými zamestnávateľmi, ktorí ponúkajú prácu pre mužov i prácu pre ženy v Rakúsku. S nami sa môžete spoľahnúť na zabezpečenie pracovnej zmluvy, ako i všetkých zdravotných a sociálnych zabezpečení s tým súvisiacich a poradenstvo, pomoc či odpovedanie na vaše otázky počas celej doby pred, počas i po ukončení pracovného pomeru. Pri hľadaní práce v Rakúsku zohľadníme tiež vaše preferencie na pozíciu, platové ohodnotenie či lokalitu. Pozrite si tiež ponuku prác v Nemecku a vyberte si vhodnú pozíciu pre vás ešte dnes.

Naše ponuky na portály Jooble pre prácu v Rakúsku