Majstrovstvá Európy vo futbale 2024: Prípravy a Očakávania

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024, známe aj ako EURO 2024, sa vracajú do Nemecka po 32 rokoch, pričom posledný raz sa tu tento prestížny turnaj konal v roku 1988. Nemecko, krajina s bohatou futbalovou históriou a vynikajúcou infraštruktúrou, je ideálnym miestom na usporiadanie takéhoto významného podujatia.

Dejiská a Štadióny

EURO 2024 sa bude konať v desiatich mestách po celom Nemecku, pričom medzi hlavné dejiská patria Berlín, Mníchov, Dortmund, Hamburg a Frankfurt nad Mohanom. Každé mesto ponúka moderné štadióny s kapacitou na ubytovanie tisícok fanúšikov, ktorí prídu podporiť svoje tímy.

Formát Turnaja

Turnaja sa zúčastní 24 tímov, ktoré budú rozdelené do šiestich skupín po štyroch tímoch. Po úvodnej skupinovej fáze postúpia najlepšie tímy do vyraďovacej fázy, ktorá vyvrcholí finálovým zápasom v Berlíne. Tento formát sľubuje množstvo vzrušujúcich zápasov a nečakaných zvratov.

Prípravy a Bezpečnosť

Organizátori kladú veľký dôraz na bezpečnosť a pohodlie všetkých účastníkov, vrátane hráčov, realizačných tímov a fanúšikov. Pripravujú rozsiahle bezpečnostné opatrenia a spolupracujú s miestnymi aj medzinárodnými orgánmi, aby zabezpečili hladký priebeh podujatia. Okrem toho sa venujú aj ekologickým aspektom organizácie, s cieľom minimalizovať ekologický dopad turnaja.

Vstupenky a Turizmus

Predaj vstupeniek na EURO 2024 je už v plnom prúde a záujem je obrovský. Fanúšikovia z celého sveta sa tešia na možnosť sledovať svoje obľúbené tímy naživo. Nemecko očakáva prílev turistov, čo prinesie ekonomické výhody a príležitosť ukázať kultúrne a historické poklady krajiny.

Športová Príprava

Tímy sa usilovne pripravujú na turnaj, pričom tréneri testujú rôzne taktiky a zostavy. Kľúčovými hráčmi budú nielen skúsení veteráni, ale aj mladé talenty, ktoré môžu na EURO 2024 zažiariť. Očakáva sa, že turnaj prinesie mnoho nezabudnuteľných momentov a športových výkonov na najvyššej úrovni.

Očakávania Fanúšikov

Fanúšikovia po celom svete sa tešia na futbalový sviatok, ktorý EURO 2024 nepochybne bude. Emócie, rivalita, a jedinečná atmosféra štadiónov prinesú zážitky, na ktoré sa bude dlho spomínať.

EURO 2024 sľubuje byť jedným z najvýznamnejších športových podujatí roka, prinášajúcim radosť a nadšenie všetkým milovníkom futbalu. S veľkými očakávaniami sa tešíme na futbalové divadlo, ktoré nám Nemecko a najlepšie európske tímy ponúknu.

Aj my, v agentúre Job4Gastro, sme pripravení na tento futbalový sviatok! Pre všetkých nadšencov a profesionálov v oblasti gastronómie, sme pripravili špeciálnu pracovnú ponuku, ktorá vám umožní byť súčasťou tohto úžasného podujatia.

Sme na strane tímu, ktorý bude zabezpečovať gastronomický zážitok pre fanúšikov priamo na štadiónoch počas Majstrovstiev Európy vo futbale 2024. Hľadáme kvalifikovaných a motivovaných jednotlivcov, ktorí sa chcú zapojiť do tejto nezabudnuteľnej skúsenosti.

Ak máte skúsenosti v oblasti gastronómie, ste pripravení na výzvy a chcete sa zúčastniť tohto športového podujatia z inej perspektívy, neváhajte nás kontaktovať! Ponúkame vám možnosť zapojiť sa do nášho tímu, ktorý bude pracovať na zabezpečení stravovania pre fanúšikov počas Majstrovstiev Európy vo futbale.

Nemusíte sa obávať jazykových prekážok, pretože všetci sú vítaní! A ak máte základné znalosti nemčiny alebo angličtiny, to je len plus.

Pripojte sa k nám a zažite tento futbalový sviatok z inej perspektívy! Kontaktujte nás ešte dnes a zarezervujte si svoje miesto v našom tíme pre Majstrovstvá Európy vo futbale 2024!

❗❗❗Limitovaná akcia pre kuchárov na Futbalové Majstrovstvá Európy v Nemecku!⚽🇩🇪

Máte radi výzvy a vášeň pre varenie? 🍲 Hľadáme práve vás! Na Futbalové Majstrovstvá Európy vo Frankfurte nad Mohanom ponúkame limitovanú akciu pre talentovaných kuchárov. Pripojte sa k nášmu tímu a zažite nezabudnuteľné leto plné futbalu, dobrého jedla a skvelej atmosféry. 🌞🎉

✅ Termín nástupu: Ihneď alebo budúci týždeň až do 4. júla
✅ Hľadáme: 4-5 kuchárov 👨‍🍳👩‍🍳
✅ Miesto: Frankfurt nad Mohanom, Nemecko 🌍
✅ Zárobok: 1500-2000 Eur/netto podľa počtu hodín, 20 Eur/h 💶
✅ Ubytovanie: Zadarmo 🛏
✅ Strava: Zadarmo 🍽
✅ Jazykové požiadavky: Základy nemčiny a/alebo angličtiny🗣
✅ Cestovný príspevok: Paušálny príspevok na cestu 🚗

Čo očakávame:

✅ Príprava veľkých množstiev jedla pre futbalových fanúšikov ⚽🍔
✅ Zodpovednosť, flexibilita a tímová práca 🤝
✅ Záujem o krátkodobú brigádu v dynamickom prostredí ⏳

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť pracovať v srdci futbalovej eufórie! Pripojte sa k nám a staňte sa súčasťou veľkého tímu, ktorý prinesie nezabudnuteľný zážitok futbalovým fanúšikom z celej Európy. 🌍🎊

Zaregistrujte sa ešte dnes a zabezpečte si miesto na tejto prestížnej akcii! 🎟👩‍🍳👨‍🍳

ℹ Pre viac info volajte na +421 940 999 202 (všeobecná infolinka)
ℹ Životopis v nemeckom jazyku a s fotografiou prosím posielajte na info@job4gastro.sk
ℹ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak volajte, píšte a nájdeme niečo presne pre vás
ℹ Číslo ponuky: F0001

Kandidát, resp. zasielateľ svojho životopisu a iných osobných údajov, dáva súhlas aj na spracovanie údajov pre spoločnosť J4G PARTNER COMPANY, spol s.r.o. ako i ostatným partnerom.

Reagovať na ponuku