Práca v Holandsku

V dnešnom dynamickom svete práce je nájsť správnu pracovnú príležitosť niekedy výzvou. Preto sme tu, aby sme uľahčili túto cestu pre našich klientov. Naša personálna agentúra sa špecializuje na priradenie talentovaných jednotlivcov s rôznymi zručnosťami a skúsenosťami k správnym pracovným miestam. Okrem tradičných odvetví, ako je gastronómia a hotelierstvo, sme rozšírili našu ponuku práce aj do oblastí logistiky a výroby v Holandsku.

Rozmanité pracovné možnosti

Náš záujem nie je len zamestnať vás, ale nájsť pre vás tú správnu pracovnú pozíciu, ktorá zodpovedá vašim schopnostiam a ambíciám. Preto sme otvorení pre rôzne profily zamestnancov, od kvalifikovaných pracovníkov až po zručných remeselníkov. Ak máte skúsenosti ako zvárač, maliar, stolár, klampiar, údržbár, elektrikár, vodič alebo iná odborná zručnosť, môžeme vám pomôcť nájsť prácu, ktorá vám vyhovuje. Prácu v Holandsku ponúkame predovšetkým pre nekvalifikovaných pracovníkov, kde netreba extra skúsenosti – skladníci a pracovníci produkcie. Jedinou požiadavkou je anglický alebo poľský jazyk na bezproblémové dorozumenie.

Práca v Holandsku

Holandsko: krajina pracovných príležitostí

Holandsko je domovom dynamického trhu práce, ktorý ponúka množstvo príležitostí pre zahraničných pracovníkov. S jeho rýchlym hospodárskym rastom a prosperujúcim priemyslom logistiky a výroby je to ideálne miesto na budovanie kariéry. Naša agentúra má rozsiahle partnerstvá s firmami v rôznych odvetviach v Holandsku, čo nám umožňuje ponúkať rôznorodé pracovné pozície pre našich klientov.

Podpora a služby

Pri hľadaní zamestnania v zahraničí je dôležité mať podporu. Naša agentúra vám poskytne individuálny prístup a podporu počas celého procesu, od prihlásenia až po začiatok práce. Sme tu, aby sme vám pomohli s administratívnymi záležitosťami, ubytovaním a ďalšími praktickými otázkami, aby ste sa mohli sústrediť na svoju novú pracovnú výzvu.

Kontaktujte nás

Ak hľadáte nové pracovné príležitosti v Holandsku v oblasti logistiky a výroby alebo máte odkiaľkoľvek inde zručnosti, na ktoré by sme sa mali pozrieť, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť tú správnu pracovnú príležitosť pre vás. Spoločne môžeme vybudovať vašu kariéru a otvoriť dvere k novým možnostiam.

Práca v Holandsku

Všeobecné podmienky práce v Holandsku

Ubytovanie

Ubytovanie v samostatnej izbe v plne vybavenom zdieľanom dome za125€/týždenne na osobu – počet spolubývajúcich závisí od veľkosti domu (priemer je 4/5 ľudí na jeden dom). K dispozícii máme aj fotografie ubytovania, majú tam toho ale viac, nie je preto zaručené, že budete ubytovaný presne tam. Ubytovanie sa spravidla nachádza 10 – 15 minút autom od práce.

Doprava

Vodičský preukaz a vlastné auto výhodou – preplácané cestovné nad 10km –0,21€/km. Možnosť zapožičať si firemné auto za 85€/týždeň, e-bike 19€/týždeň, alebo bicykel 5,50€/týždeň. Treba ale počítať s tým, že pokiaľ plánujete dochádzať do práce na bicykli, dochádzať budete za každého počasia.

Poistenie

Poistenie sa platí 33,50€ týždenne.

Platové podmienky

Minimálny nástupný plat v Holandsku je na úrovni 13,27€/hod brutto. Platy sa zvyšujú v závislosti od úrovne kvalifikácie, ktorá je potrebná pre danú prácu. Táto hodinová mzda platí len pre vekovú kategóriu 21+. Pre mladších pracovníkov sú hodinové mzdy nasledovne: 20 rokov = 10,62€, 19 rokov = 7,96€ a 18 rokov =6,64€ na hodinu brutto. Viac sa dá samozrejme zarobiť na nadčasoch, podľa toho, aké šichty robíte, či robíte aj víkendy, sviatky atď.

Pracovná doba

Dĺžka pracovnej doby predstavuje max. 8 hodín denne, resp. 40 hodín týždenne. Súčasťou pracovnej doby je 30-minútová neplatená prestávka, na ktorú vzniká nárok po odpracovaní 5,5 hodín. Prestávku je možné rozdeliť na dve 15-minútovéprestávky. Všetko nad 8 hodín sa samozrejme berie ako nadčas.

Dovolenka

Počet dní dovolenky závisí od týždenného pracovného času. To znamená, že nárok na dovolenku predstavuje štvornásobok hodín odpracovaných za týždeň. Pri odpracovaní 40 hodín týždenne tak vzniká nárok na dovolenku v trvaní 160 hodín(40×40 = 160), čo predstavuje 4 týždne dovolenky.

 

Zaslanie životopisu