Najlepšie hotely v Rakúsku – Veľkú časť krajiny pokrývajú Alpy a horské jazerá. V Rakúsku je aj preto množstvo vyhľadávaných lyžiarskych stredísk. Tisícky turistov sem neprichádzajú len v zimných, ale rovnako aj v letných mesiacoch. Sú tu ideálne podmienky na turistiku a vodné športy. Vaša dovolenka v Rakúsku by mala byť okorenená v prvom rade skvelým hotelom a práve také tu nájdete. Toto je výber ôsmych najlepších. Ktorý si vyberiete?

#1 Hanneshof **** – hodnotenie hotela 5,0/5

Salzbursko, Filzmoos

Hotel sa nachádza v príjemnej, romantickej dedinke v centre Rakúska. V hoteli je k dispozícii wellness centrum, parný kúpeľ a sauna. V obľube je tu aromárium, dobrodružné sprchy a zábavný park s krytým a vonkajším bazénom. Izby sú s balkónom, obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Pre deti je v prevádzke mini klub.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#2 Gartnerkofel **** – hodnotenie hotela 4,9/5

Korutany, Hermagor

Hotel je len 7 km vzdialený od centra mesta. V ponuke je wellness centrum, posilňovňa, supermarket a množstvo zábavných atrakcií. V izbách je satelitná TV, telefón, trezor a pracovný stôl. Izby sú s wi-fi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. V prevádzke je aj solárium a kozmetický salón. Pre deti je tu ihrisko a babysitting.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#3 Alpinresort Sport & SPA **** – hodnotenie hotela 4,9/5

Saalbach / Hinterglemm, Saalbach

Hotelový rezort bol zrekonštruovaný v roku 2012. Má štýlové reštauračné priestory, bary a strešnú terasu s panoramatickým výhľadom. V štandardných dvojlôžkových izbách je satelitná TV, telefón, trezor, minibar a vlastná kúpeľňa. Hotel je známy svojou výbornou kuchyňou. Je vhodný aj pre aktívnych športovcov.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#4 Sporthotel Royer **** – hodnotenie hotela 4,9/5

Schladming / Dachstein, Schladming

Hotel sa nachádza v blízkosti lanovky Planai a centra mesta. Sú tu výborné reštauračné zariadenia, bary, veľké wellness centrum a posilňovňa. V dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou je aj vlastná kúpeľňa. Domáce zvieratá sú povolené. K dispozícii je aj svadobný apartmán a rodinné izby.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#5 Alpine Palace New Balance Luxus Resort ***** – hodnotenie hotela 4,9/5

Saalbach / Hinterglemm

V tomto hoteli máte k dispozícii veľké wellness centrum, gurmánsku reštauráciu a bezplatné wi-fi vo všetkých priestoroch. Je tu množstvo sáun, vodopádových spŕch s fontánou a veľa ďalších relaxačných procedúr. Vo vonkajšom areáli je bazén so slanou vodou. Hotel je vybavený slnečnou terasou, zimnou záhradou a modernými koktailovými barmi. V prevádzke je lyžiarska škola.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#6 Therme Laa Hotel & Spa **** – hodnotenie hotela 4,8/5

Dolné Rakúsko, Laa an der Thaya

Hotel sa nachádza v príjemnej, tichej oblasti Laa an der Thaya. K dispozícii sú priestranné apartmány, ale aj izby s bezbariérovým prístupom. Je tu fitness centrum s telocvičňou, vnútorný aj vonkajší vyhrievaný bazén. Izby sú klimatizované. V prevádzke je business centrum. Hotel je vhodný aj pre mladé rodiny s deťmi.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#7 Apartmány Alpine Living **** – hodnotenie hotela 4,7/5

Schladming / Dachstein, Haus im Ennstal

Hotel sa nachádza priamo na zjazdovke, len dve minúty pešo od centra Haus. V priestranných apartmánoch je sauna, bezplatné wi-fi a balkón s výhľadom na hory. V prevádzke je aj lyžiarska škola, tenisové kurty a golfové ihrisko. V apartmánoch pre štyri osoby je veľká obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa. Hotel stravovanie nezabezpečuje.

Najlepšie hotely v Rakúsku

#8 Sanotel Bad Gastein & Residenz (Gasteinertal) **** – hodnotenie hotela 4,3/5

Bad Gastein

Hotel sa nachádza v oblasti Bad Gastein. K dispozícii je kúpeľné centrum, fitness s posilňovňou, vírivka a bazén. V prevádzke je aj business centrum, práčovňa a množstvo aktivít pre deti. Domáce zvieratká sú v hoteli vítané. Je to nefajčiarsky hotel. V niektorých izbách je aj vlastný kuchynský kút. Hotel zabezpečuje babysitting.

Najlepšie hotely v Rakúsku

ZDROJ: Len to najlepšie

 

Viac článkov na našom blogu