Ako vždy bez poplatkov, komplet servis pre gastronadšencov zadara !

Pre tých ktorým nevonia nemecký jazyk, dávame do pozornosti gastro a hotelierstvo v iných krajinách. Tu systém funguje trochu odlišne ako u nás v Rakúsku. Nie sú tu konkrétne ponuky, na ktoré môžete reagovať. Tu potrebujeme od Vás pár informácií, kde by ste chceli ísť, aký jazyk ovládate, samozrejme váš životopis s peknou usmiatou fotkou v angličtine. Prípadne nejaké referencie na Vašu osobu a následne vás do 72 hodín bude kontaktovať priamo slovenský koordinátor, ktorý má tieto krajiny na starosti. Ten sa s Vami porozpráva a ponúkne Vám už niečo konkrétne.

Všetko oficiálne samozrejme ako všetko cez JOB4GASTRO.sk a to znamená, že pracovná zmluva je priamo s Holandskou agentúrou. Pol roka ste pod Holandskou agentúrou a následne možnosť prechodu priamo pod zamestnávateľa ! Platovo, samozrejme podľa toho či ste pomocný alebo kvalifikovaný personál – cca od 10-15 eur/hodina netto.

Konkrétne informácie aká je zmluva atď. nájdete na: https://www.abu.nl/app/uploads/2021/06/CAO-voor-Uitzendkrachten-2021-juni-2021-web-EN.pdf

Zdravotné poistenie firma zabezpečuje toto: https://www.hollandzorg.com/dutch-healthcare-insurance

Ak chcete behať po svete po super hoteloch, reštauráciách a spoznávať svet, tak s JOB4GASTRO sa to dá, tak neváhajte a zavolajte nám – pošlite Vaše najlepšie CVčko a my sa vám hneď ozveme 😊

✅ Znížené ceny pre zamestnancov vo vybraných reštauráciách v lyžiarskych oblastiach, možnosť využívať hotelové benefity ako sauna, wellness, posilňovňa, bazén a pod.
✅ Holandská pracovná zmluva s Holandskou agentúrou
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421915555893
ℹ️ Životopis v Anglickom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra 😊
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás

SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ