Hľadáte zmenu, dobrodružstvo, alebo len chcete zarobiť viac? Ak máte skúsenosti v gastronómii alebo hotelierstve, máme pre Vás skvelú príležitosť. Zimná sezóna 2023/2024 s Job4gastro štartuje a Vy môžete byť pri tom! Pomôžeme Vám nájsť vysnívaný job v jednom z najkrajších miest Európy – v Alpách.

Job4gastro je slovenská agentúra, ktorá už viac ako 6 rokov sprostredkováva prácu v zahraničí. Spolupracujeme s viac ako 300 hotelmi a reštauráciami v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku, ktoré hľadajú kvalitný a spoľahlivý personál. Ponúkame Vám širokú škálu pozícií, od kuchára, cez čašníka, až po chyžnú. Môžete si vybrať, či chcete pracovať v alpskej chatke, v luxusnom hoteli, alebo v modernej reštaurácii. Môžete si taktiež vybrať, či chcete pracovať na polpenziu, alacarte, alebo v bare. A to najlepšie na tom je, že za naše služby neplatíte nič! Áno, dobre ste počuli. Job4gastro je agentúra, ktorá nevyberá ŽIADNE poplatky za sprostredkovanie práce. My vám pomôžeme nájsť prácu zadarmo!

Zimná sezóna s Job4gastro je už odštartovaná, hotely a lyžiarske strediská v Alpách otvárajú svoje brány. Ak máte záujem o prácu na zimnú sezónu 2023/2024, prihláste sa čo najskôr! Stačí nám poslať Váš aktuálny životopis s fotkou v nemeckom jazyku na info@job4gastro.sk a obratom Vás budeme kontaktovať. Samozrejme, stále myslíme na Vaše priania a preferencie. V krátkom rozhovore si upresníme vaše predstavy: kde chcete pracovať, od kedy chcete pracovať, aký plat by ste chceli, čo Vám vyhovuje a čo nie. Nájdeme Vám prácu ktorá Vám bude vyhovovať nielen finančne, ale aj osobnostne.

Práca v Alpách je nielen o adekvátnom finančnom ohodnotení, ale aj o zážitkoch. Môžete spoznať nových ľudí, naučiť sa nové veci, vylepšiť si nemecký jazyk, a samozrejme, užiť si krásu prírody. Môžete lyžovať, snowboardovať, korčuľovať, alebo len relaxovať v saune. Môžete ochutnať tradičné alpské špeciality, ako sú fondue, raclette, knedle, alebo apfelstrudel. Môžete si tiež urobiť výlet do neďalekých miest, ako sú Salzburg, Innsbruck, Zürich, alebo Mníchov. Práca v Alpách je skrátka zábava a dobrodružstvo v jednom.

Nemusíte už viac snívať, môžete začať konať! Pošlite nám svoj životopis na info@job4gastro.sk ešte dnes! Pre viac info volajte/píšte na našu infolinku +421 940 999 202.

Zimná sezóna 2023/2024 s Job4gastro štartuje a vy si môžete byť jej súčasťou! Tešíme sa na vás!