Práca pre zváračov v Nemecku a Holandsku

Ste skúsený zvárač a hľadáte novú pracovnú príležitosť? Nemecko a Holandsko sú krajiny, ktoré vám ponúkajú množstvo príležitostí v tomto remesle. Tieto krajiny sú známe svojou silnou priemyselnou základňou a vysokým dopytom po kvalifikovaných zváračoch. Ak hľadáte stabilnú a dobre platenú prácu, teraz je ten správny čas využiť svoje zručnosti a začať novú kariéru v zahraničí.

Prečo pracovať ako zvárač v Nemecku alebo Holandsku?

 1. Vysoké platy: Zvárači v Nemecku a Holandsku zarábajú veľmi atraktívne mzdy, často s možnosťou nadčasov a rôznych bonusov.
 2. Moderné technológie: Pracujte s najnovšími zváracími technológiami a vybavením v moderných výrobných a stavebných firmách.
 3. Stabilita a bezpečnosť: Obe krajiny poskytujú stabilné pracovné prostredie s dôrazom na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.
 4. Kvalitné životné podmienky: Nemecko a Holandsko ponúkajú vysokú kvalitu života, vrátane vynikajúcich verejných služieb, zdravotnej starostlivosti a vzdelávacích príležitostí.

Aké pozície sú dostupné?

 • Zvárač MIG/MAG: Zváranie kovových konštrukcií, komponentov a výrobných dielov pomocou metód MIG a MAG.
 • Zvárač TIG: Práca s nehrdzavejúcou oceľou a hliníkom, precízne zváranie tenkých materiálov.
 • Zvárač CO2: Zváranie konštrukčných prvkov a oceľových dielov s použitím CO2 metódy.
 • Zvárač potrubí: Špecializácia na zváranie potrubných systémov pre rôzne priemyselné odvetvia.

Čo potrebujete vedieť?

 • Certifikáty: Medzinárodne uznávané zváracie certifikáty sú veľkou výhodou. Mnohé firmy ponúkajú možnosť dodatočného školenia a získania potrebných certifikátov.
 • Jazykové znalosti: Základná znalosť nemčiny alebo holandčiny je výhodou, ale často postačí aj angličtina. Niektoré spoločnosti poskytujú jazykové kurzy.
 • Skúsenosti: Predchádzajúce skúsenosti sú vítané, no v mnohých prípadoch sa môžete zaučiť priamo na mieste.

  Neváhajte a využite svoju šancu získať stabilnú a dobre platenú prácu v Nemecku alebo Holandsku ako zvárač. Zažite nové prostredie, získajte cenné skúsenosti a zdokonaľte sa v nemčine alebo holandčine. Kontaktujte nás a my vám pomôžeme nájsť tú správnu pracovnú príležitosť pre vás. Váš nový život v zahraničí môže začať už dnes!

  Viac našich super ponúk pre remeselníkov nájdete na www.job4eu.sk

  https://job4eu.sk/