Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov v kruhu najbližších Vám praje Job4gastro !

Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov v kruhu najbližších Vám praje Job4gastro !

Priatelia, nepriatelia, obchodný partneri, konkurencia, náš skvelý Tím JOB4GASTRO, a každý kto sa k nám hlási, ale aj nehlási, prajeme vám super šibačku, dobrú pijatiku, a konečne Nelockdownovú atmosféru s rodinou, priateľmi a celkovo najbližšími.

Trošku treba vypnúť, zabudnúť na okolité strašné veci čo sa dejú vo svete, na prácu, a na všetko, a užívať si seba a svojich blízkych. Všetkým babám prajeme zdravie, aby voňali, a kopu kopu vody…A Junákom veríme že nebudú šetriť s vodou ani s vodkou…. 😊 Aj my sme už s rodinkou na ceste ku najbližším, a tešíme sa po Veľkonočných sviatkoch na Vás, na Vaše telefonáty, dopyty, pripomienky.. Ak ste už niekde vonku, pošlite nám nejaké fotečky, ktoré môžeme zavesiť na webku, a na Facebook aby aj ostatný videli, ako sa vám darí.. poprípade nejakú tu referenciu napísať 😊
Alebo dajakú fotečku zo šibačky nám môžete poslať.

Ešte na záver jeden veršík by som tu hodil:
Vypil som na sviatky vodky, vínka moc, prespal som tak celučičkú Veľkú noc! Dajte mi v pamiatku aspoň dve krasličky, stačia aj vajíčka a k tomu farbičky. Veď ešte čaká ma biela nedeľa, sľubujem triezvosti naveľa.

Všetko len to dobré a pozitívnu náladu praje Tím JOB4GASTRO.sk / HU/HR
PS: Máme vás všetkých radi, i keď nestíhame veľa krát odpisovať.. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰