Čašník / Kuchár / Nemecko / Pomocná sila / Umývač

ŠPECIÁLNA PONUKA MINIJOB – Nárazové akcie pre kuchárov, čašníkov, pomocníkov atď. do nemeckého Mníchova na celý rok 2023 !

Plný úväzok

 ŠPECIÁLNA PONUKA MINIJOB – Nárazové akcie pre kuchárov, čašníkov, pomocníkov atď. do nemeckého Mníchova na celý rok 2023 ! Bez ubytovania! Ponuka je preto vhodná pre ľudí, ktorí sú už v Mníchove a teda majú zabezpečené ubytovanie (napr. tam žijú, alebo u známych, kamarátov, airbnb atď.) Termíny: 14. – 16.3. 17. – 22.4. 09. – 12.5. 14. – 16.6. 27. – 30.6. 04. – 10.09. 04. – 05.10. 22. – 26.10. 14. – 17.11. 27. – 29.11. Platy sú 2 možnosti: 14 – 15€ brutto na hodinu pre ľudí, ktorí momentálne nikde nepracujú, resp. nemajú žiadnu zmluvu s nikým , takže,, Mini job Basis,, 15 – 17€ brutto na hodinu pre ľudí, ktorí už niekde pracujú, resp. majú niekde v nemecku už zmluvu, a hľadajú niečo na víkendy, volný čas, alebo cez dovolenku, tak zmluva ,,Kurzfristige Beschäftigung,, Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce Naše referencie hovoria za nás ! Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra

🆕 ŠPECIÁLNA PONUKA MINIJOB – Nárazové akcie pre kuchárov, čašníkov, pomocníkov atď. do nemeckého Mníchova na celý rok 2023 !

‼️ Bez ubytovania! Ponuka je preto vhodná pre ľudí, ktorí sú už v Mníchove a teda majú zabezpečené ubytovanie (napr. tam žijú, alebo u známych, kamarátov, airbnb atď.)

Termíny:

▪️ 14. – 16.3.
▪️ 17. – 22.4.
▪️ 09. – 12.5.
▪️ 14. – 16.6.
▪️ 27. – 30.6.
▪️ 04. – 10.09.
▪️ 04. – 05.10.
▪️ 22. – 26.10.
▪️ 14. – 17.11.
▪️ 27. – 29.11.

Platy sú 2 možnosti:

▪️ 14 – 15€ brutto na hodinu pre ľudí, ktorí momentálne nikde nepracujú, resp. nemajú žiadnu zmluvu s nikým , takže,, Mini job Basis,,
▪️ 15 – 17€ brutto na hodinu pre ľudí, ktorí už niekde pracujú, resp. majú niekde v nemecku už zmluvu, a hľadajú niečo na víkendy, volný čas, alebo cez dovolenku, tak zmluva ,,Kurzfristige Beschäftigung,,

✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Nemecku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Nemecku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Nemecku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame