Kuchár / Švajčiarsko

Pomocný alebo samostatný kuchár, nástup ihneď – CELOROČKA

Plný úväzok

3* hotel

Overený majiteľ, veľmi dobrý, slovenský šéfkuchár, ubytovanie 1 minútu od hotela - samostatná izba, WC a kúpeľná na chodbe spoločné, komplet renovované

Práca vo Švajčiarsku - 🆕 Pomocný alebo samostatný kuchár do Švajčiarska ku slovenskému šéfkuchárovi, 4300-4500 CHF brutto, nástup ihneď - CELOROČKA ✅ CH-8840 Einsiedeln, Švajčiarsko ✅ Od 4300-4500 CHF brutto (ubytovanie sa sťahuje cca 490 a za stravu cca 200) ✅ 3* hotel ✅ Ubytovanie 1 minútu od hotela - samostatná izba, WC a kúpeľná na chodbe spoločné, komplet renovované bolo vo februári ! ✅ Nástup ihneď ✅ Slovenský Šéfkuchár ✅ Nemčina ale je potreba lebo šéf chce pokecať cez telefón ✅ Hľadajú mladého vyučeného kuchára, alebo niekoho s praxou, koho si môžu zaučiť ✅ Hľadajú niekoho na dlhodobo ✅ Pracuje sa 5 dní v týždni + 2 dni voľno ✅ Auto netreba ! ✅ Elektronický dochádzkový systém ✅ Tringelty sa delia 4x do roka ✅ Po čase nie je problém si dohodnúť väčší plat, ak sa ukážete ✅ Overený majiteľ, veľmi dobrý ✅ Švajčiarska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou :) Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom. NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca vo Švajčiarsku – Kuchár

🆕 Pomocný alebo samostatný kuchár do Švajčiarska ku slovenskému šéfkuchárovi, 4300-4500 CHF brutto, nástup ihneď – CELOROČKA

✅ CH-8840 Einsiedeln, Švajčiarsko
✅ Od 4300-4500 CHF brutto (ubytovanie sa sťahuje cca 490 a za stravu cca 200)
✅ 3* hotel
✅ Ubytovanie 1 minútu od hotela – samostatná izba, WC a kúpeľná na chodbe spoločné, komplet renovované bolo vo februári !
✅ Nástup ihneď
✅ Slovenský Šéfkuchár
✅ Nemčina ale je potreba lebo šéf chce pokecať cez telefón
✅ Hľadajú mladého vyučeného kuchára, alebo niekoho s praxou, koho si môžu zaučiť
✅ Hľadajú niekoho na dlhodobo
✅ Pracuje sa 5 dní v týždni + 2 dni voľno
✅ Auto netreba !
✅ Elektronický dochádzkový systém
✅ Tringelty sa delia 4x do roka
✅ Po čase nie je problém si dohodnúť väčší plat, ak sa ukážete
✅ Overený majiteľ, veľmi dobrý
✅ Švajčiarska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás

Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou 🙂 Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom.

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca vo Švajčiarsku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca vo Švajčiarsku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca vo Švajčiarsku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame