Kuchár / Rakúsko

Kuchár, nástup 20.5. – 10.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA

Plný úväzok

4*S Wellness hotel + alacarte reštaurácia + bar

Hotelový rezort s veľkým 100 členným tímom (zmiešaný kolektív)

Práca v Rakúsku - 🆕 Kuchár (muž/žena) na krásny 4*S wellnes hotel v Zillertalských Alpách v Rakúsku, 2200 - 2400€ netto, nástup 20.5. – 10.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA ✅ 4S wellness hotel + alacarte reštaurácia + bar ✅ Zillertal, Rakúsko ✅ Pracuje sa 6 dní v týždni + 1 deň voľno ✅ Po sezóne možnosť celoročnej zmluvy na 5 dní v týždni ✅ Nástup 20.5. – 10.6.2022 ✅ Veľký 100 členný tím (zmiešaný kolektív) ✅ Od 2200 - 2400€ netto podľa praxe a kvalifikácie ✅ Ubytovanie a strava zadarmo ✅ Ubytovanie: samostatne v menších jednobunkových izbách – kúpeľňa, WC, TV ✅ Práčka a sušička za poplatok ✅ Pre pár sú väčšie dvojposteľové izby ✅ Ubytovanie je jednoduché, nič extra, máme foto ✅ Výhoda je mať auto - potraviny sú 7 minút autom ✅ Luxusná 4* kategória SUPERIOR - okrem hotela zahŕňa aj niekoľko reštaurácií, barov, klubov, cateringu a ďalších služieb ✅ Priestranný hotelový komplex má približne 140 hotelových postelí v centre rekreačného strediska Königsleiten v Zillertal Aréne, hneď vedľa novej lanovky Dorfbahn / gondola na najlepšom, slnečnom mieste - 2 zjazdovky priamo pri hoteli ! ✅ Zľavnený skipas do lyžiarskeho areálu Zillertal Arena ✅ Hotel podporuje alebo sponzoruje aj ďalšie školenia ✅ Znížené ceny pre zamestnancov vo vybraných reštauráciách v lyžiarskej oblasti ✅ + Zápočet 13. a 14. platu ✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Rakúsku – Kuchár

🆕 Kuchár (muž/žena) na krásny 4*S wellnes hotel v Zillertalských Alpách v Rakúsku, 2200 – 2400€ netto, nástup 20.5. – 10.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA

✅ 4S wellness hotel + alacarte reštaurácia + bar
✅ 5742 Königsleiten, Rakúsko
✅ Pracuje sa 6 dní v týždni + 1 deň voľno
✅ Po sezóne možnosť celoročnej zmluvy na 5 dní v týždni
✅ Nástup 20.5. – 10.6.2022
✅ Veľký 100 členný tím (zmiešaný kolektív)
✅ Od 2200 – 2400€ netto podľa praxe a kvalifikácie
✅ Ubytovanie a strava zadarmo
✅ Ubytovanie: samostatne v menších jednobunkových izbách – kúpeľňa, WC, TV
✅ Práčka a sušička za poplatok
✅ Pre pár sú väčšie dvojposteľové izby
✅ Ubytovanie je jednoduché, nič extra, máme foto
✅ Výhoda je mať auto – potraviny sú 7 minút autom

✅ Luxusná 4* kategória SUPERIOR – okrem hotela zahŕňa aj niekoľko reštaurácií, barov, klubov, cateringu a ďalších služieb
✅ Priestranný hotelový komplex má približne 140 hotelových postelí v centre rekreačného strediska Königsleiten v Zillertal Aréne, hneď vedľa novej lanovky Dorfbahn / gondola na najlepšom, slnečnom mieste – 2 zjazdovky priamo pri hoteli !
✅ Zľavnený skipas do lyžiarskeho areálu Zillertal Arena
✅ Hotel podporuje alebo sponzoruje aj ďalšie školenia
✅ Znížené ceny pre zamestnancov vo vybraných reštauráciách v lyžiarskej oblasti
✅ + Zápočet 13. a 14. platu
✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Rakúsku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame