Barman / Rakúsko

Barchef – Šéf za barom, nástup od 1. do 15.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA

Plný úväzok

TOP 4*S Wellness hotel

Veľmi moderný hotel na vysokej úrovni, super kolektív rakúsko-maďarsko-slovenský, veľmi rozmanitý vekovo (vek nehrá žiadnu rolu)

Práca v Rakúsku - 🆕 Barchef - Šéf za barom (muž/žena) na krásny moderný hotel v St. Leogang, Salzburgerland, Rakúsko – 2100€ netto, práca aj 5 dní v týždni, nástup od 1. do 15.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA ✅ 5771 Leogang, Rakúsko ✅ Od 2100€ netto ✅ Nástup od 1. do 15.6.2022 ✅ Možnosť aj celoročnej zmluvy ✅ Pracuje sa 6 dní v týždni, 48 hodín týždenne, alebo 5 dní v týždni, ale tiež 48 hodín týždenne ✅ Top HOTEL 4S WELLNES pod lanovkou ✅ Na tento hotel hľadáme nasledujúci personál: Restaurantleiter, pomocný čašník Commi de Rang, čašník Chef de Rang, recepčná, Barchef, pomocník za bar Commi de Bar, Jungkoch, raňajkový kuchár, hlavný patizér Chef de Patisserie a pomocný patizér Commi de Patisserie ✅ Super kolektív rakúsko-maďarsko-slovenský, veľmi rozmanitý vekovo (vek nehrá žiadnu rolu) ✅ Veľmi slušné ubytovanie 2 minúty pešo - všetko pri lanovke, kde to žije ✅ Veľmi dobré a moderné bary sú naokolo - máme odskúšané 🙂 ✅ Ubytko sa hradí 100€ z výplaty - musíme podotknúť, že tu aspoň viete za čo pýtajú ✅ Ubytovanie s vlastným WC, kúpeľňou, možnosť využívať bazén, posilku, saunu, wellness ✅ Veľmi moderný hotel na vysokej úrovni ✅ + Zápočet 13. a 14. platu ✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP711E/ NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Rakúsku – Barman

🆕 Barchef – Šéf za barom (muž/žena) na krásny moderný hotel v St. Leogang, Salzburgerland, Rakúsko – 2100€ netto, práca aj 5 dní v týždni, nástup od 1. do 15.6.2022 – SEZÓNA ALEBO CELOROČKA

✅ 5771 Leogang, Rakúsko
✅ Od 2100€ netto
✅ Nástup od 1. do 15.6.2022
✅ Možnosť aj celoročnej zmluvy
✅ Pracuje sa 6 dní v týždni, 48 hodín týždenne, alebo 5 dní v týždni, ale tiež 48 hodín týždenne
✅ Top HOTEL 4S WELLNES pod lanovkou
✅ Na tento hotel hľadáme nasledujúci personál: Restaurantleiter, pomocný čašník Commi de Rang, čašník Chef de Rang, recepčná, Barchef, pomocník za bar Commi de Bar, Jungkoch, raňajkový kuchár, hlavný patizér Chef de Patisserie a pomocný patizér Commi de Patisserie

✅ Super kolektív rakúsko-maďarsko-slovenský, veľmi rozmanitý vekovo (vek nehrá žiadnu rolu)
✅ Veľmi slušné ubytovanie 2 minúty pešo – všetko pri lanovke, kde to žije
✅ Veľmi dobré a moderné bary sú naokolo – máme odskúšané 🙂
✅ Ubytko sa hradí 100€ z výplaty – musíme podotknúť, že tu aspoň viete za čo pýtajú
✅ Ubytovanie s vlastným WC, kúpeľňou, možnosť využívať bazén, posilku, saunu, wellness
✅ Veľmi moderný hotel na vysokej úrovni
✅ + Zápočet 13. a 14. platu
✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás
ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP711E/

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Rakúsku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame