Čašník / Rakúsko

TOP PONUKA !! Čašník s inkasom, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

Plný úväzok

Krásny väčší motorest

Overený majiteľ, vieme, že šéf vie zaplatiť aj viac, lebo tam idú bomby, Slovensko-Česko-Rakúsky super tím

Práca v Rakúsku - 🆕 Čašník s inkasom na super Motorest, Heiligenblut, Rakúsko, 2000€ netto + 200€ navýšenie platu po skúšobnej dobe + trinkgeld + preplatené náklady na cestu domov na konci sezóny, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA ✅ Heiligenblut, Rakúsko ✅ Od 2000€ netto + trinkgeld ✅ Vieme, že šéf vie zaplatiť aj viac, lebo tam idú bomby, pekné tringelty ✅ Pracuje sa 6 dní v týždni po 9 hodín (z toho 1 hodina prestávka) ✅ Slovensko-Česko-Rakúsky super tím hľadá ku sebe 2 baby ✅ Len inkaso – Alacarte !! ✅ Ubytovanie a strava zadarmo ✅ Overený majiteľ ✅ Nástup ihneď ✅ Auto je výhoda ale nie nutnosť (je to 2000 m nad morom) ✅ Jedná sa o mohutný penzión, nie staršiu chatu, je to kompletne prejazdené autom, rovno na ceste stojí tento motorest (máme foto) ✅ Vyžaduje sa samostatnosť, flexibilnosť a práca pod tlakom ✅ Letná sezóna, motorest je otvorený len v lete !!! ✅ Nemčinu treba ✅ Očkovanie vôbec ✅ Chuť zarábať ✅ + Zápočet 13. a 14. platu ✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Rakúsku – Čašník

🆕 Čašník s inkasom na super Motorest, Heiligenblut, Rakúsko, 2000€ netto + 200€ navýšenie platu po skúšobnej dobe + trinkgeld + preplatené náklady na cestu domov na konci sezóny, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

✅ Heiligenblut, Rakúsko
✅ Od 2000€ netto + trinkgeld
✅ Vieme, že šéf vie zaplatiť aj viac, lebo tam idú bomby, pekné tringelty
✅ Pracuje sa 6 dní v týždni po 9 hodín (z toho 1 hodina prestávka)
✅ Slovensko-Česko-Rakúsky super tím hľadá ku sebe 2 baby
✅ Len inkaso – Alacarte !!
✅ Ubytovanie a strava zadarmo
✅ Overený majiteľ
✅ Nástup ihneď
✅ Auto je výhoda ale nie nutnosť (je to 2000 m nad morom)

✅ Jedná sa o mohutný penzión, nie staršiu chatu, je to kompletne prejazdené autom, rovno na ceste stojí tento motorest (máme foto)
✅ Vyžaduje sa samostatnosť, flexibilnosť a práca pod tlakom
✅ Letná sezóna, motorest je otvorený len v lete !!!
✅ Nemčinu treba
✅ Očkovanie vôbec
✅ Chuť zarábať
✅ + Zápočet 13. a 14. platu
✅ Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Rakúsku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Rakúsku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame