Čašník / Nemecko / Pomocná sila

TOP PONUKA !! Vynášač jedál a nápojov, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

Plný úväzok

Reštaurácia s pizzeriou alacarte

Reštaurácia priamo na promenáde, na pláži pri severnom mori, super leto, parádna robotka, dostatok tringeltov

Práca v Nemecku - 🆕 Vynášač jedál a nápojov na krásny ostrov Borkum v Nemecku, 1750€ netto + trinkgeld, nástup ihneď - LETNÁ SEZÓNA ✅ Ostrov Borkum pri Severnom mori, Nemecko ✅ Od 1750€ netto + časť z 1,5% tringelt z dennej tržby ✅ California Life style Bar + Restaurant priamo na pláži ✅ Nástup ihneď ✅ Stačí slabšia nemčina alebo lepšia angličtina ✅ Hľadáme sem aj umývača a pomocníka do kuchyne ✅ Sezóna do 31.10.2022 ✅ Ubytovanie a strava zadarmo ✅ TOP majiteľ ✅ Super podnik na pláži ✅ Americko-kalifornská kuchyňa: burgre, sendviče atď. ✅ Auto nie je potreba, ale je málo dopravcov, ktorí vás tam vedia odviezť, takže auto je výhoda ✅ Práca iba 5 dni v týždni ✅ Od stredy do piatku sa robí od 14:00 do 21:00, sobota a nedeľa sa robí od 12:00 do 21:00, pondelok a utorok je voľno ✅ Nadčas preplácaný !! ✅ Dajú sa tam zarobiť pekné peniaze a super leto ✅ Overené ! ✅ Preplatená cesta nazad na konci sezóny (ak odrobíte celú sezónu) ✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP501BR/ Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou :) Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom. NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Nemecku – Čašník

🆕 Pomocný čašník – Vynášač jedál a nápojov na krásny ostrov Borkum v Nemecku, 1750€ netto + trinkgeld, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

✅ Ostrov Borkum pri Severnom mori, Nemecko
✅ Od 1750€ netto + časť z 1,5% tringelt z dennej tržby
✅ California Life style Bar + Restaurant priamo na pláži
✅ Nástup ihneď
✅ Stačí slabšia nemčina alebo lepšia angličtina
✅ Hľadáme sem aj umývača a pomocníka do kuchyne
✅ Sezóna do 31.10.2022
✅ Ubytovanie a strava zadarmo
✅ TOP majiteľ
✅ Super podnik na pláži

✅ Americko-kalifornská kuchyňa: burgre, sendviče atď.
✅ Auto nie je potreba, ale je málo dopravcov, ktorí vás tam vedia odviezť, takže auto je výhoda
✅ Práca iba 5 dni v týždni
✅ Od stredy do piatku sa robí od 14:00 do 21:00, sobota a nedeľa sa robí od 12:00 do 21:00, pondelok a utorok je voľno
✅ Nadčas preplácaný !!
✅ Dajú sa tam zarobiť pekné peniaze a super leto
✅ Overené !
✅ Preplatená cesta nazad na konci sezóny (ak odrobíte celú sezónu)
✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás
ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP501BR/

Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou 🙂 Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom.

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Nemecku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Nemecku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Nemecku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame