Čašník / Nemecko

Pomocný čašník, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

Plný úväzok

Reštaurácie priamo pri jazere

Super reštaurácia Alacarte s 300 miestami na sedenie, ubytovanie je 5 minút autom alebo 15 minút pešo od reštiky

Práca v Nemecku - 🆕 Pomocný čašník do reštaurácie na terasu ku česko-slovenskému kolektívu priamo pri jazere Waginger See v Nemecku, 1750€ netto, nástup ihneď ! – LETNÁ SEZÓNA ✅ 83329 Waging am See, Nemecko ✅ Jazero oproti Salzburgu ✅ Od 1750€ netto ✅ Pracuje sa 5 dní v týždni, 40 hodín týždenne ✅ V sezóne sa robí aj 6 dní v týždni a samozrejme k tomu je aj adekvátny plat navýšený ! ✅ Super reštaurácia Alacarte s 300 miestami na sedenie ✅ Nástup ihneď ✅ Pracuje sa do 30.9.2022 ✅ Nadčasy sú samozrejmosť v hlavnej sezóne a sú automaticky každý mesiac preplácané ✅ Ubytovanie a strava zadarmo ✅ Zrenovované ubytovanie pre zamestnancov s vlastným WC a kúpeľnou, a spoločnou kuchynkou ✅ Ubytovanie je 5 minút autom alebo 15 minút pešo od reštiky ✅ Nealko počas práce zadarmo a alko po práci zadarmo ✅ Niečo málo z tringeltov sa delí aj do kuchyne ✅ Zdarma vstup do fitka, tenis, futbalgolf, minigolf ✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP511BM/ Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou :) Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom. NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Nemecku – Čašník

🆕 Pomocný čašník do reštaurácie na terasu ku česko-slovenskému kolektívu priamo pri jazere Waginger See v Nemecku, 1750€ netto, nástup ihneď ! – LETNÁ SEZÓNA

✅ 83329 Waging am See, Nemecko
✅ Jazero oproti Salzburgu
✅ Čašník od 1750€ netto
✅ Pracuje sa 5 dní v týždni, 40 hodín týždenne
✅ V sezóne sa robí aj 6 dní v týždni a samozrejme k tomu je aj adekvátny plat navýšený !
✅ Super reštaurácia Alacarte s 300 miestami na sedenie
✅ Nástup ihneď
✅ Pracuje sa do 30.9.2022

✅ Nadčasy sú samozrejmosť v hlavnej sezóne a sú automaticky každý mesiac preplácané
✅ Ubytovanie a strava zadarmo
✅ Zrenovované ubytovanie pre zamestnancov s vlastným WC a kúpeľnou, a spoločnou kuchynkou
✅ Ubytovanie je 5 minút autom alebo 15 minút pešo od reštiky
✅ Nealko počas práce zadarmo a alko po práci zadarmo
✅ Niečo málo z tringeltov sa delí aj do kuchyne
✅ Zdarma vstup do fitka, tenis, futbalgolf, minigolf
✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás
ℹ️ Nezabudnite uviesť číslo ponuky /CP511BM/

Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou 🙂 Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom.

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Nemecku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Nemecku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Nemecku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame