Čašník / Holandsko

Čašník do Holandska na najväčšiu svetovú výstavu kvetov, nástup ihneď – LETNÁ SEZÓNA

Plný úväzok

EXPO HOLLAND FLORIADE

TOP cateringová firma, ktorá bola na EXPO DUBAI 2022 – niektorí čašníci sa tam rozhodli ostať, tak hľadajú ďalších nových ľudí

Práca v Holandsku - 🆕 Čašník (muž/žena) do Holandska na EXPO HOLLAND FLORIADE, TOP ubytko na hoteli, 1750 – 1900€ netto, nástup ihneď, nemecká zmluva - LETNÁ SEZÓNA ✅ Hľadáme pre TOP nemeckú cateringovú firmu na nemeckú zmluvu niekoho šikovného do servisu ✅ Práca na nemeckú zmluvu v Almere (pri Amsterdame) na najväčšej kvetinárskej celosvetovej výstave EXPO Floriade ✅ Ak nevieš čo to je najväčšia celosvetová EXPO výstava kvetov tak klikaj https://floriade.com/de/ ✅ TOP cateringová firma, ktorá bola na EXPO DUBAI 2022 – niektorí čašníci sa tam rozhodli ostať, tak hľadajú ďalších nových ľudí ✅ TOP zamestnávateľ ✅ Nástup ihneď ✅ Ubytovanie cca 8 km od pracoviska, na hoteli alebo v apartmánoch ✅ Auto vám netreba, chodí sa na firemnom autobuse ✅ Pracuje sa 45 hodín týždenne (6 dní v týždni) - pevne stanovený pracovný čas ✅ Pracuje sa do 12. októbra 2022 ✅ Od 1750 - 1900€ netto (podľa skúsenosti možná dohoda) ✅ Bez očkovania ✅ Ubytovanie a strava zadarmo ✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce ✅ Naše referencie hovoria za nás ! ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401 ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou :) Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom. NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA - ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

Práca v Holandsku – Čašník

🆕 Čašník (muž/žena) do Holandska na EXPO HOLLAND FLORIADE, TOP ubytko na hoteli, 1750 – 1900€ netto, nástup ihneď, nemecká zmluva – LETNÁ SEZÓNA

✅ Hľadáme pre TOP nemeckú cateringovú firmu na nemeckú zmluvu niekoho šikovného do servisu
✅ Práca na nemeckú zmluvu v Almere (pri Amsterdame) na najväčšej kvetinárskej celosvetovej výstave EXPO Floriade
✅ Ak nevieš čo to je najväčšia celosvetová EXPO výstava kvetov tak klikaj https://floriade.com/de/
✅ TOP cateringová firma, ktorá bola na EXPO DUBAI 2022 – niektorí čašníci sa tam rozhodli ostať, tak hľadajú ďalších nových ľudí
✅ TOP zamestnávateľ
✅ Nástup ihneď
✅ Ubytovanie cca 8 km od pracoviska, na hoteli alebo v apartmánoch

✅ Auto vám netreba, chodí sa na firemnom autobuse
✅ Pracuje sa 45 hodín týždenne (6 dní v týždni) – pevne stanovený pracovný čas
✅ Pracuje sa do 12. októbra 2022
✅ Od 1750 – 1900€ netto (podľa skúsenosti možná dohoda)
✅ Bez očkovania
✅ Ubytovanie a strava zadarmo
✅ Nemecká pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
✅ Naše referencie hovoria za nás !

ℹ️ Pre viac info mi píšte na messenger – Tomáš Dekanovský alebo volajte na +421948101401
ℹ️ Životopis v nemeckom jazyku prosím posielajte na tomas@job4gastro.sk alebo priamo do messengra
ℹ️ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak píšte a nájdeme niečo presne pre vás

Samozrejmosť u nás, je možnosť navýšiť plat na telefonickom pohovore. My nemáme žiadny dosah na váš plat. Môžete si vypýtať koľko chcete, ale samozrejme následne si to treba aj obhájiť prácou 🙂 Ak vidíte u nás peknú ponuku, ale menší plat ako ste mali pred tým, treba nám to oznámiť a samozrejme vieme jednať s daným hotelom.

NIE SME AGENTÚRA, SME ONLINE JOB GASTRO PLATFORMA – ŽIADNE POPLATKY U NÁS NEEXISTUJÚ

 

Reagovať na ponuku

 

Prečo práca v Holandsku cez Job4gastro ?

Sme tím ľudí, ktorí v gastronómii v zahraničí dlhodobo pracovali, preto sa zameriavame hlavne na práce v hoteloch, moteloch, reštauračných a ubytovacích zariadeniach. Naša kvalita spočíva hlavne v tom, že uprednostňujeme ponuky práce spojené s ubytovaním a so stravou, aby naši uchádzači o prácu boli v najväčšom pohodlí a dostali od nás službu na kľúč. A o nič iné sa nemuseli starať okrem svojho kariérneho rastu. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky.

Neustále rýchlo rastieme a zdokonaľujeme sa s našimi klientmi. Ponúkame flexibilitu, diskrétnosť a lojálnosť ako aj pre uchádzačov o prácu tak aj pre gastropartnerov s ktorými spolupracujeme. Flexibilita spočíva hlavne v podmienkach spolupráce, kde sa vieme takmer vždy prispôsobiť vašim finančným podmienkam. Diskrétnosť a lojálnosť sú zárukou kvality. V tomto bode je pre nás ústna dohoda ako zákon. Preferujeme voľný výber na trhu práce v Eurozóne, teda u nás nie sú žiadne poplatky ani pre uchádzačov ani zamestnávateľov.

Vo vyspelých krajinách EÚ a mimo EÚ, nejde o to predať produkt alebo službu a zinkasovať odmenu. Vo vyspelých krajinách je prvoradá starostlivosť o zákazníka, v našom prípade o uchádzačov a preto: naša spolupráca Vašim prijatím do zamestnania nekončí, ba práve naopak – sme s Vami stále v kontakte počas celého Vášho pracovného pomeru. Sme Vám kedykoľvek k dispozícií pri akýchkoľvek nejasnostiach prípadne problémoch. S Vašim súhlasom archivujeme Vaše životopisy a vieme Vám ihneď flexibilne pomôcť pri zabezpečení inej práce. Zaujíma nás predovšetkým Práca v Rakúsku, ale vybaviť Vám vieme aj Nemecko, Švajčiarsko a Holandsko.

Vieme pre Vás zabezpečiť s našimi partnermi:

 • tlmočníka a prekladateľské služby zdarma
 • právne služby máte u nás tiež k dispozícií
 • pracovno právnu asistenciu
 • socialno právnu asistenciu
 • zdravotné a sociálne zabezpečenie v mieste výkonu práce

Vždy garantujeme pracovný pomer na pracovnú zmluvu a všetky zdravotné a sociálne zabezpečenia s tým súvisiace. Preto neváhajte a nájdite si s nami Vašu prácu snov ešte dnes! Pripravte si chuť do práce a na Vašu prvú výplatu nebudete dlho čakať 🙂 Ostatné starosti prenechajte nám a my sa o Vás postaráme.

Snažíme sa a pomáhame Vám vo Vašom kariérnom raste aby ste pokračovali v budúcnosti na vyššie a vyššie „méty“ vo svojej kariére a samozrejme aj lepšie platové ohodnotenie. Toto je náš cieľ a zároveň naše motto, stáť pri Vašich prvých krokoch v novom zamestnaní, a rásť s Vami a tešiť sa s Vami vo Vašich pracovných povýšeniach. Toto všetko vyššie uvedené patri do nášho programu Job snov na kľúč.

Niekoľko dôvodov, prečo práca v Holandsku cez Job4gastro:

 • Žiadne poplatky za ponuky a sprostredkovanie práce
 • Žiadne poplatky za ponukový materiál pre zamestnávateľov
 • Žiadne poplatky za vyplnenie a archiváciu Vášho dopytu
 • Prácu vám nájdeme do 3 dní
 • Veľké množstvo ponúk
 • Spolupracujeme len s overenými prevádzkami
 • Spolupracujeme len s overenými zamestnávateľmi
 • zabezpečujeme non-stop telefonickú podporu
 • Neustále sa staráme o svojich klientov
 • Veľká spokojnosť našich klientov

 

Viac ponúk v kategórii Práca v Holandsku
Všetky aktuálne pracovné ponuky nájdete na našej stránke alebo na portáli Jooble
Pokiaľ by ste sa chceli stať našim job4gastro kolegom, pozrite inzerát na Profesii
Nezabudnite nás zdieľať a sledovať všetky aktuálne pracovné ponuky na našom Facebooku a Instagrame